Domov > Kontaktujte nás
Tel: +86-29-86105123
Faxovanie: +86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, blok B, Kairui budova, Xi'an hospodársky rozvoj zóny, Čína.
Manažér

Manager: Eva Hui

E-mail:Eva@rejeegroup.com

Obchodný riaditeľ

Predajné výkonný: Natalie

E-mail: Natalie@rejeegroup.com

Obchodný zástupca

Obchodný zástupca: Eric

E-mail:Eric@rejeegroup.com


Predajné zástupcu: Vincent

E-mail:Vincent@rejeegroup.com


Predajné Merchandiser

Predajné Merchandiser: Emma

E-mail:Emma@rejeegroup.com

Predajné Merchandiser: Thomas

E-mail:Thomas@rejeegroup.com

Servis po predaji

Popredajných služieb: Jason

E-mail:Jason@rejeegroup.com


Popredajných služieb: Kevin

E-mail:Kevin@rejeegroup.com


Technický personál

Technický personál: Alan

E-mail:Technical@rejeegroup.com


Pokladník

Pokladník: Julia

E-mail:Julia@rejeegroup.com




Produkty